HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E shtunë, 27. Shkurt 2016 - 13:30 h

KukësiFlamurtari
40

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 27 Shkurt 2016
Match Time :13:30 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Enea JORGJI, Fatjon XHEMALAJ, Rudin PRECA
 
Spektatore: 500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 51' : Edon HASANI ( 1 )
   Gol
   • 34' : Izair EMINI ( 1 )
   • 54' : Edon HASANI ( 1 )
   • 64' : Erick FLORES ( 1 )
    Karton i kuq
     • 26' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )
     • 50' : Dardan QERKINI ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 20' : Gledi MICI ( 1 )
     • 30' : Renato MALOTA ( 1 )
     • 13' : Alves DANILO ( 1 )
     • 24' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )