HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E shtunë, 18. Shtator 2010 - 17:00 h

ApoloniaBilisht Sport
52

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 18 Shtator 2010
Match Time :17:00 h
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 28' : Agim METO ( 1 )
 • 63' : Agim METO ( 1 )
 • 69' : Olsi TEQJA ( 1 )
 • 91' : Olti MAJTARE ( 1 )
 • 93' : Agim METO ( 1 )
 • 27' : Erion ISLAMI ( 1 )
 • 45' : Unkown Person ( 1 )
Karton i verdhe
 • ' : Andi RIBAJ ( 1 )
 • ' : Gentian KOTA ( 1 )
 • ' : Elvis ZYLYFTARI ( 1 )
 • ' : Erion RRENJA ( 1 )