HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E mërkurë, 29. Shtator 2010 - 16:30 h

TomoriApolonia
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 29 Shtator 2010
Match Time :16:30 h
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 38' : Dorian BUBEQI ( 1 )
 • 70' : Klodian ARBRI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • ' : Klodian ARBRI ( 1 )
  • ' : Hekuran KORRESHI ( 1 )
  • ' : Devis MEMA ( 1 )
  • ' : Devis MEMA ( 1 )
  • ' : Luis Da SILVA ( 1 )
  • ' : Gazmend CIMILI ( 1 )
  • ' : Andi RIBAJ ( 1 )
  • ' : Sokol CELA ( 1 )