HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E shtunë, 25. Shkurt 2017 - 16:00 h

LuftetariLaci
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 25 Shkurt 2017
Match Time :16:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi LUFTETARI
Match referee(s):Remzi SADIKU
 
Spektatore: 1.300
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 14' : Behar RAMADANI ( 1 )
   Gol
    • 64' : Floart JONUZI ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 25' : Kristal ABAZAJ ( 1 )
    • 33' : Dejvi BREGU ( 1 )
    • 63' : Vangjel ZGURO ( 1 )
    • 71' : Eduard RROCA ( 1 )
    • 27' : Regi LUSHKJA ( 1 )
    • 41' : Harallamb QAQI ( 1 )
    • 78' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
    • 81' : Drilon MUSAJ ( 1 )
    • 90' : Gentian SELMANI ( 1 )
    Karton i verdhe-kuq
     • 75' : Regi LUSHKJA ( 1 )