HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Regi LUSHKJA

Personal data

Picture of Regi LUSHKJA
Name:Regi LUSHKJA
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 24/09/2016LacivsKukësi100--------
Saturday, 01/10/2016LuftetarivsLaci100--------
Saturday, 22/10/2016LacivsFlamurtari100--------
Sunday, 30/10/2016TeutavsLaci101--------
Saturday, 05/11/2016LacivsKorabi100--------
Sunday, 20/11/2016TiranavsLaci100--------
Saturday, 26/11/2016LacivsSkenderbeu101--------
Sunday, 04/12/2016LacivsLuftetari100--------
Saturday, 10/12/2016PartizanivsLaci100--------
Wednesday, 14/12/2016LacivsVllaznia101--------
Sunday, 18/12/2016FlamurtarivsLaci100--1-----
Thursday, 22/12/2016LacivsTeuta100--------
Saturday, 28/01/2017KorabivsLaci1001-1-----
Sunday, 05/02/2017LacivsTirana100--------
Saturday, 11/02/2017SkenderbeuvsLaci100--------
Saturday, 25/02/2017LuftetarivsLaci100--11----
Sunday, 12/03/2017VllazniavsLaci100--------
Saturday, 18/03/2017LacivsFlamurtari101--1-----
Saturday, 06/05/2017LacivsLuftetari101------1-
Games total19051-41--1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2020-21Laci------------
Kategoria Superiore 2019-20Laci------------
Kategoria Superiore 2018-19Laci------------
Kategoria Superiore 2017-18Laci11-11-2-----
Kategoria Superiore 2016-17Laci1010-41-41--1-
Kategoria Superiore 2015-16Laci33----------
Kategoria 1 2014-15Besa------------
Career Total1414-52-61--1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2020-212020-21LaciSulmues
Kategoria Superiore 2019-202019-20LaciSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19LaciSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18LaciSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17LaciSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15BesaSulmues