HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E premte, 14. Tetor 2011 - 15:00 h

BylisKastrioti
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 14 Tetor 2011
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Proletar PUTO, Lorenc JEMINI, Gazmend BIMI, Ardian BEQIRI
 
Spektatore: 820
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 9' : Entonio PASHAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 40' : Olsi TEQJA ( 1 )
  • 56' : Dusan POPOVIC ( 1 )
  • 87' : Emanuel EGBO ( 1 )
  • 51' : Danny DRAGOI ( 1 )
  • 90' : Argent HALILAJ ( 1 )
  • 91' : Jetmir SEFA ( 1 )