HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Fjodor XHAFA

Personal data

Picture of Fjodor XHAFA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fjodor XHAFA
Birthday (Age):08. Mars 1977 (47)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 25BylisvsKamza010--------
Monday October 03TeutavsBylis010--------
Friday October 14BylisvsKastrioti100--------
Sunday October 23TiranavsBylis100--------
Monday October 31BylisvsFlamurtari1001-------
Saturday November 05VllazniavsBylis100--1-----
Saturday November 19BylisvsPogradeci101--------
Saturday November 26BylisvsApolonia100--1-----
Monday December 05SkenderbeuvsBylis101--------
Saturday December 17BylisvsTomori101--------
Friday December 23DinamovsBylis100--------
Sunday March 11KamzavsBylis100--------
Sunday March 18BylisvsTeuta100--------
Saturday March 31BylisvsTirana100--------
Sunday April 08FlamurtarivsBylis100--------
Saturday April 14BylisvsVllaznia100--------
Wednesday April 25ApoloniavsBylis010--------
Sunday April 29BylisvsSkenderbeu101--------
Friday May 11BylisvsDinamo1001-------
Games total16342-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Bylis32111-1-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis------------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis1110133-2-----
Superkupa 2011Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2010-11Bylis1414-110-3-----
Career Total29272514-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisSulmues
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisSulmues
Superkupa 20112011SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisSulmues