HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E shtunë, 17. Mars 2012 - 19:00 h

VllazniaKastrioti
24

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 17 Mars 2012
Match Time :19:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Lorenc JEMINI
 
Spektatore: 4.000
Weather:dry
Fieldcondition:dry

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 7' : Ivan JABLAN ( 1 )
 • 77' : Arsen HAJDARI ( 1 )
 • 16' : Jetmir SEFA ( 1 )
 • 2' : Parid XHIHANI ( 1 )
 • 40' : Danny DRAGOI ( 1 )
 • 79' : Danny DRAGOI ( 2 )
Karton i verdhe
  • 44' : Parid XHIHANI ( 1 | Faull )
  • 46' : Elton MUCOLLARI ( 1 | Faull )
  • 84' : Jetmir SEFA ( 1 | Faull )
  • 92' : Fatmir CACA ( 1 | Faull )

  Lajmet e Fundit

   Lajmet me te lexuara

    Komentet e fundit