HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Ervis KRAJA

Personal data

Picture of Ervis KRAJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervis KRAJA
Birthday (Age):26. Qershor 1983 (41)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11ApoloniavsDinamo100--------
Saturday October 01PogradecivsDinamo100--------
Sunday October 16DinamovsShkumbini100--------
Sunday October 23LacivsDinamo100--------
Sunday October 30DinamovsKamza100--------
Sunday November 06TeutavsDinamo100-1------
Games total600-1------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia7611--3-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia1-1---------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo33---1------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia66--1-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Teuta66-1--------
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia11----1-----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia66--2-6-----
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu1091---2-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Vllaznia11----------
Career Total4239323114-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10VllazniaMbrojtes


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaTranjer