HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Bracan POPOVIC

Personal data

Picture of Bracan POPOVIC
Name:Bracan POPOVIC
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10VllazniavsLaci100--------
Sunday September 25VllazniavsTeuta100--------
Sunday October 02KastriotivsVllaznia100--------
Saturday October 15VllazniavsTirana100--------
Saturday October 29VllazniavsPogradeci100--------
Saturday November 19ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday November 26VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday December 17VllazniavsDinamo100--------
Friday December 23ShkumbinivsVllaznia100--------
Friday February 10LacivsVllaznia100--------
Saturday March 10TeutavsVllaznia100--------
Saturday March 17VllazniavsKastrioti100--------
Monday March 26TiranavsVllaznia100--------
Sunday April 29VllazniavsTomori100--------
Saturday May 05DinamovsVllaznia100--------
Games total1500--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia88----------
Career Total88----------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMbrojtes