HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E premte, 23. Dhjetor 2011 - 14:00 h

ShkumbiniVllaznia
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 23 Dhjetor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Peqin
Match referee(s):Kridens META, Denis AGARAJ, Ermal LLAPRA, Ermal DERAJ
 
Spektatore: 1.800
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 18' : Roland DERVISHI ( 1 )
   Gol
   • 80' : Roland DERVISHI ( 1 )
   • 23' : Edon HASANI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 21' : Ervis KAFAZi ( 1 )
   • 78' : Albano ISAJ ( 1 )
   • 80' : Roland DERVISHI ( 1 | heqje fanelle )
   • 13' : Edon HASANI ( 1 )
   • 51' : Dritan SMAJLI ( 1 )
   • 72' : Gentian MUCA ( 1 )