HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E shtunë, 31. Mars 2012 - 18:00 h

VllazniaFlamurtari
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 31 Mars 2012
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Sokol CEKAJ, Ridiger COKAJ, Blerim ZIRI, Fatmir ELEZI
 
Spektatore: 3.500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 38' : Arsen HAJDARI ( 1 )
 • 86' : Ervis KRAJA ( 1 )
 • 69' : Polizoi ARBERI ( 1 )
Karton i verdhe
 • 41' : Arsen HAJDARI ( 1 | Faull )
 • 93' : Miroslav VUJADINOVIC ( 1 | Humbje Kohet )
 • 19' : Pero PEJIC ( 1 )
 • 20' : Alechenwu ABRAHAM ( 1 | Protesta )
 • 77' : Taulant KUQI ( 1 | Faull )
 • 85' : Franc VELIU ( 1 | Faull )