HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Abaz KARAKACI

Personal data

Picture of Abaz KARAKACI
Name:Abaz KARAKACI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday November 19ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday November 26VllazniavsSkenderbeu100--------
Monday December 05TomorivsVllaznia100--------
Saturday December 17VllazniavsDinamo100--------
Sunday March 04VllazniavsKamza010--------
Wednesday April 25SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday May 12VllazniavsShkumbini100--------
Games total610--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni88--3-2-----
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia44-21-------
Kategoria 1 2013-14Butrinti------------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia431---------
Career Total1615124-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ButrintiMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMesfushor