HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 10 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E shtunë, 30. Mars 2013 - 15:00 h

KukësiShkumbini
51

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 30 Mars 2013
Match Time :15:00 h
 
Match referee(s):Edvin HOXHA, Ridiger COKAJ, Gezim KOKA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Eventet
Gol
 • 10' : Lazar POPOVIC ( 1 )
 • 4' : Lazar POPOVIC ( 1 )
 • 45' : Lazar POPOVIC ( 1 )
 • 63' : Gentian MANUKA ( 1 )
 • 87' : Enco MALINDI ( 1 )
 • 90' : Arvis GJATA ( 1 )
Karton i verdhe
  • 30' : Erjon MUSTAFAJ ( 1 )
  • 73' : Endrien MAGANI ( 1 )