HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Lazar POPOVIC

Personal data

Picture of Lazar POPOVIC
Name:Lazar POPOVIC
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 01KukësivsVllaznia100--------
Saturday September 15ApoloniavsKukësi100--------
Sunday September 23KukësivsBylis1011-------
Saturday November 17FlamurtarivsKukësi101--------
Saturday December 01SkenderbeuvsKukësi101--1-----
Saturday February 16VllazniavsKukësi100--------
Saturday March 30KukësivsShkumbini1003-------
Sunday April 07TeutavsKukësi100--------
Saturday April 13KukësivsTirana1001-------
Sunday April 21BesavsKukësi101--------
Saturday April 27KukësivsFlamurtari1001-------
Saturday May 11KukësivsSkenderbeu1002-------
Games total12048-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi65114-2-----
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti55-12-------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi66-115-1-----
Career Total17161321-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiSulmues