HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E shtunë, 11. Maj 2013 - 18:00 h

KukësiSkenderbeu
43

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 11 Maj 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Enea JORGJI, Emigers GANCI, Astrit MAHMUTI, Edvin HOXHA
 
Spektatore: 4.500
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 81' : Igli ALLMUCA ( 1 )
  Gol
  • 39' : Enkel ALIKAJ ( 1 )
  • 45' : Lazar POPOVIC ( 1 )
  • 58' : Lazar POPOVIC ( 1 )
  • 21' : Pero PEJIC ( 1 )
  • 50' : Sabien LILAJ ( 1 )
  • 68' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 17' : Enkel ALIKAJ ( 1 )
  • 19' : Roland PEQINI ( 1 )
  • 42' : Sabien LILAJ ( 1 )
  • 86' : Bledi SHKEMBI ( 1 )