HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Mirel DUKA

Personal data

Picture of Mirel DUKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Mirel DUKA
Birthday (Age):09. Janar 1991 (30)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 22FlamurtarivsShkumbini010--------
Saturday October 06SkenderbeuvsShkumbini100--------
Sunday October 28VllazniavsShkumbini100--1-----
Saturday December 01ShkumbinivsLuftetari1001-------
Saturday March 30KukësivsShkumbini100--------
Sunday April 07ShkumbinivsVllaznia100--------
Games total5101-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Luftetari------------
Kategoria 1 2013-14Luftetari----1-------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini22--1-1-----
Kategoria 1 2011-12Besa33--1-------
Kategoria Superiore 2010-11Besa9451--------
Career Total149513-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor