HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E shtunë, 22. Shkurt 2014 - 15:00 h

LushnjaBylis
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 22 Shkurt 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Olsi SOKOLI, Denis REXHA, Denis AGARAJ
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Timeline
  Lushnja
  Substitution min 66 ::Laert NDONI <-> Rrapush SULOSubstitution min 88 ::Fatjon TOPI <-> Gentian CELASubstitution min 91 ::Ledion RUCO <-> Lorenc TRASHIGol min 13 ::Lorenc TRASHIGol min 87 ::Cate' FONSECA


  Bylis
   Eventet
  Gol
  • 13' : Lorenc TRASHI ( 1 )
  • 87' : Cate' FONSECA ( 1 )