HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Entrit IDRIZI

Personal data

Picture of Entrit IDRIZI
Name:Entrit IDRIZI
Jersey Number:3
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31TeutavsBylis100--------
Wednesday September 18PartizanivsBylis100--------
Sunday September 22LacivsBylis100--------
Saturday September 28BylisvsBesa100--------
Saturday October 05BylisvsKukësi100--------
Sunday October 20TiranavsBylis100--------
Sunday November 03VllazniavsBylis100--------
Saturday November 23BylisvsTeuta100--------
Saturday November 30KastriotivsBylis101--------
Sunday December 08BylisvsPartizani100--------
Saturday December 14BylisvsLaci100--------
Sunday February 02BylisvsFlamurtari100--1-----
Sunday February 16BylisvsTirana100--------
Saturday February 22LushnjavsBylis100--------
Sunday March 02BylisvsVllaznia100------1-
Saturday March 15BylisvsLaci100--------
Games total1601--1---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Apolonia------------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia------------
Kategoria Superiore 2014-15Tirana22-1--2-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Apolonia11-1--------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis99----1---1-
Kupa e Shqiperise 2013-14Bylis------------
Kategoria 1 2011-12Vlora11----1-----
Career Total1313-2--4---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14BylisMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12VloraMesfushor