HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Dejan LESKAROVSKI

Personal data

Picture of Dejan LESKAROVSKI
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Dejan LESKAROVSKI
Birthday (Age):17. Tetor 1985 (38)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--------
Saturday January 30DinamovsSkenderbeu100--------
Saturday February 13VllazniavsSkenderbeu100--1-----
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini100--------
Sunday March 07BesavsSkenderbeu100--1-----
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02KastriotivsSkenderbeu100--------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Sunday April 25TeutavsSkenderbeu100--------
Games total1100--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2010-11Gramshi22----------
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu55----2-----
Career Total77----2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11GramshiSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMesfushor