HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Hekuran KORRESHI

Personal data

Picture of Hekuran KORRESHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Hekuran KORRESHI
Birthday (Age):30. Maj 1987 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia010--------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--------
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti101--------
Saturday September 26DinamovsShkumbini100--1-----
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta100--1-----
Sunday October 18VllazniavsShkumbini100--------
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini100--------
Saturday October 31ShkumbinivsLaci100--------
Saturday November 07TiranavsShkumbini100--------
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu100--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi010--------
Sunday December 06BesavsShkumbini100--------
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini100--------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo010--1-----
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa100--------
Sunday February 07FlamurtarivsApolonia100--------
Saturday February 13KastriotivsApolonia100--------
Sunday April 11BesavsApolonia100--------
Saturday April 17ApoloniavsDinamo101--------
Wednesday May 19FlamurtarivsShkumbini101--------
Games total1833--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Albpetrol------------
Kategoria 1 2012-13Lushnja------------
Kategoria 1 2011-12Skrapari33--2-1-----
Kategoria 1 2010-11Tomori22--2-2-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini6421--3-----
Career Total119214-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14AlbpetrolMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12SkrapariMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor