HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Denald BALLIU

Personal data

Picture of Denald BALLIU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Denald BALLIU
Birthday (Age):21. Shkurt 1990 (34)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21BesavsShkumbini010--1-----
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia010--------
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini010--------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo010--------
Thursday December 24TeutavsShkumbini010--------
Saturday January 23ShkumbinivsVllaznia010--------
Friday January 29ShkumbinivsFlamurtari010--------
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia010--------
Saturday March 20ApoloniavsShkumbini010--------
Sunday March 28ShkumbinivsTeuta010--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi101--------
Sunday April 11LacivsShkumbini010--------
Saturday April 17ShkumbinivsTirana100--1-----
Sunday April 25ShkumbinivsDinamo100--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini101--------
Games total4112--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini9361--2-----
Career Total9361--2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor