HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 05 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Erald ELMAZI

Personal data

Picture of Erald ELMAZI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erald ELMAZI
Birthday (Age):18. Mars 1988 (35)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia010--------
Sunday August 23ApoloniavsTeuta010--------
Sunday August 30VllazniavsApolonia010--------
Saturday September 19LacivsApolonia100--------
Saturday September 26ApoloniavsTirana100--------
Saturday October 17ApoloniavsGramozi010--------
Saturday November 07ApoloniavsKastrioti010--------
Saturday November 21DinamovsApolonia010--------
Sunday December 20TiranavsApolonia010--------
Sunday April 25ApoloniavsKastrioti100--------
Friday April 30FlamurtarivsApolonia100--1-----
Games total470--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Himara------------
Kategoria 1 2011-12Himara------------
Kategoria 1 2010-11Lushnja1-1---------
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia523---1-----
Career Total624---1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13HimaraMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12HimaraMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11LushnjaMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMbrojtes