HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E shtunë, 07. Nentor 2009 - 15:30 h

ApoloniaKastrioti
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 07 Nentor 2009
Match Time :15:30 h
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Albano JANKU
 

 Formacionet
Portier
GOALKEEPER
   Mbrojtes
   Mesfushor
   Sulmues

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
   • 28' : Sead HADZIBULIC ( 1 )
   • 56' : Albert KACI ( 1 )
   • 42' : Orjand ABAZAJ ( 1 )
   • 63' : Erald TURDIU ( 1 )
   • 93' : Robert GRIZHA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 13' : Maringlen SHOSHAJ ( 1 )
   • 39' : Raimond SHALA ( 1 )
   • 9' : Robert GRIZHA ( 1 )