HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Albert KACI

Personal data

Picture of Albert KACI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Albert KACI
Birthday (Age):11. Qershor 1981 (43)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23ApoloniavsTeuta100--------
Sunday August 30TeutavsKastrioti010--------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--------
Saturday September 26ApoloniavsTirana100--------
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia100--------
Saturday October 17ApoloniavsGramozi100--------
Monday October 26BesavsApolonia010--------
Saturday October 31ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday November 07ApoloniavsKastrioti100--------
Saturday November 21DinamovsApolonia100--------
Saturday December 05ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia100--------
Wednesday December 16ApoloniavsLaci100--------
Sunday December 20TiranavsApolonia100--------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu100--------
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa100--------
Games total1520--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Ada------------
Kategoria 1 2013-14Ada------------
Kategoria 1 2012-13Ada------------
Kategoria 1 2012-13Beselidhja------------
Kategoria 1 2011-12Ada11----------
Kategoria 1 2011-12Beselidhja22--4-------
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia8352--------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani33--1-2-----
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia1919--2-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Teuta211---------
Career Total3529627-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15AdaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14AdaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13AdaSulmues
Kategoria 1 2012-132012-13BeselidhjaSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12AdaSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12BeselidhjaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMesfushor