HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Albert KACI

Personal data

Picture of Albert KACI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Albert KACI
Birthday (Age):11. Qershor 1981 (41)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22VllazniavsBylis010--------
Sunday September 12VllazniavsLaci010--------
Sunday September 19SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday September 25VllazniavsDinamo100--------
Saturday October 02BesavsVllaznia100--------
Friday October 15VllazniavsTeuta101--------
Saturday October 23ShkumbinivsVllaznia100--------
Saturday October 30VllazniavsFlamurtari101--------
Sunday November 07VllazniavsElbasani010--------
Sunday November 14TiranavsVllaznia010--------
Friday November 19BylisvsVllaznia100--------
Sunday November 28VllazniavsKastrioti010--------
Sunday December 19VllazniavsSkenderbeu010--------
Thursday December 23DinamovsVllaznia010--------
Games total772--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Ada------------
Kategoria 1 2013-14Ada------------
Kategoria 1 2012-13Beselidhja------------
Kategoria 1 2012-13Ada------------
Kategoria 1 2011-12Beselidhja22--4-------
Kategoria 1 2011-12Ada11----------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani33--1-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia8352--------
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia1919--2-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Teuta211---------
Career Total3529627-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15AdaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14AdaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13BeselidhjaSulmues
Kategoria 1 2012-132012-13AdaSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12BeselidhjaSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12AdaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMesfushor