HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Eleandro PEMA

Personal data

Picture of Eleandro PEMA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Eleandro PEMA
Birthday (Age):09. Shkurt 1985 (39)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21KastriotivsVllaznia010--------
Sunday August 23KastriotivsDinamo100--------
Sunday August 30TeutavsKastrioti100--------
Sunday September 13KastriotivsVllaznia100--------
Sunday September 13KastriotivsVllaznia010--------
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti101--------
Saturday September 26KastriotivsLaci100--------
Saturday October 03TiranavsKastrioti100--------
Sunday October 18KastriotivsSkenderbeu010--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti100--------
Sunday November 01KastriotivsBesa010--------
Saturday November 07ApoloniavsKastrioti010--------
Saturday November 21KastriotivsFlamurtari010--------
Saturday November 28DinamovsKastrioti100--------
Friday December 04KastriotivsTeuta1001-------
Saturday December 12VllazniavsKastrioti100--------
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini100--2-----
Saturday December 19LacivsKastrioti100--------
Wednesday December 23KastriotivsTirana100--------
Sunday January 24SkenderbeuvsKastrioti100--------
Saturday January 30KastriotivsGramozi101--------
Sunday February 07BesavsKastrioti100--------
Saturday February 13KastriotivsApolonia010--------
Sunday February 21FlamurtarivsKastrioti100--1-----
Saturday March 06TiranavsKastrioti101--------
Friday March 19KastriotivsBesa010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti0101-------
Sunday April 11GramozivsKastrioti100--------
Saturday April 17FlamurtarivsKastrioti100--------
Sunday April 25ApoloniavsKastrioti1001-1-----
Friday May 14ShkumbinivsKastrioti100--------
Wednesday May 19KastriotivsLaci100--------
Games total23933-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti11----------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana22-1--1-----
Kategoria Superiore 2011-12Kamza------------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti158713-4-----
Career Total1811723-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiSulmues