HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E diel, 07. Shkurt 2010 - 15:00 h

BesaKastrioti
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 07 Shkurt 2010
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Edvin HOXHA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 22' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 15' : Alban DRAGUSHA ( 1 )
  • 43' : Erald TURDIU ( 1 )
  • 63' : Ivan BABIC ( 1 )

   Permbledhja
  22' - Kros ne zonen krutane dhe aty Daniel Xhafa gjuan bukur me koke duke shenuar golin e pare per Besen35' - Sinani i vetem perball portierit Ilion Lika nuk ka mundur te dyfishoj dot rezultatin45' - Alban Dragusha largohet i demtuar nga fusha e lojes dhe ne vend te tij aktivizohet Paulin Dhembi