HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E diel, 23. Gusht 2009 - 20:00 h

KastriotiDinamo
13

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 23 Gusht 2009
Match Time :20:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ
 
Spektatore: 1.500

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 85' : Orjand ABAZAJ ( 1 )
 • 16' : Elis BAKAJ ( 1 )
 • 67' : Gentian MUCA ( 1 )
 • 80' : Bekim KULI ( 1 | Penallti )
Karton i verdhe
 • 15' : Unkown Person ( 1 )
 • 29' : Florjan BRAHO ( 1 )
 • 9' : Rigers HOXHA ( 1 )
 • 20' : Nicolas DELMONTE ( 1 )
 • 68' : Bekim KULI ( 1 )