HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Arjan PISHA

Personal data

Picture of Arjan PISHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arjan PISHA
Birthday (Age):18. Janar 1977 (46)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23KastriotivsDinamo100--------
Sunday August 30FlamurtarivsDinamo100--------
Sunday September 13DinamovsTeuta100--------
Saturday September 19VllazniavsDinamo100--------
Saturday September 26DinamovsShkumbini100--------
Saturday October 03LacivsDinamo100--------
Sunday October 18DinamovsTirana100--------
Sunday October 25SkenderbeuvsDinamo100--------
Saturday October 31DinamovsGramozi100--1-----
Monday November 09BesavsDinamo100--------
Saturday November 21DinamovsApolonia100--------
Saturday November 28DinamovsKastrioti100--------
Saturday December 05DinamovsFlamurtari100--1-----
Saturday December 12TeutavsDinamo100--------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo100--------
Thursday December 24DinamovsLaci100--------
Monday January 25TiranavsDinamo100--------
Saturday January 30DinamovsSkenderbeu100--1-----
Monday February 15DinamovsBesa100--1-----
Sunday February 21ApoloniavsDinamo100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi100--1-----
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo100--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti100--------
Friday April 02FlamurtarivsDinamo100--------
Sunday April 11DinamovsVllaznia100--11----
Sunday April 25ShkumbinivsDinamo100--------
Friday April 30DinamovsLaci100--1-----
Friday May 14TiranavsDinamo100--------
Wednesday May 19DinamovsBesa100--------
Games total2900--71----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani1111-1--2-----
Kategoria 1 2013-14Elbasani----1-------
EUROPA League 2012-13Tirana11----11----
Kategoria Superiore 2012-13Tirana77--1-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Tirana88--1-4-----
Superkupa 2011Tirana------------
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo1313-2--6-----
Superkupa 2010Dinamo11----11----
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo1515----71----
Career Total5757-33-223----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMbrojtes
Superkupa 20112011TiranaMbrojtes
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Superkupa 20102010DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoMbrojtes