HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 27 Janar 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 21 - E hënë, 15. Shkurt 2010 - 16:00 h

Dinamo Besa
1 0

 Detajet e ndeshjes
Match Date : E hënë, 15 Shkurt 2010
Match Time : 16:00 h
 
Playground : Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s): Lorenc JEMINI
 
Spektatore : 1.500

 Formacionet
Portier
PLAYERS
Mbrojtes
GOALKEEPER
Mesfushor
DEFENDER
Sulmues
MIDFIELDER
FORWARD
TEAM STAFF
COACHES
COACH
HEAD COACH
MAINTAINER TEAM
MAINTAINER
MEDICAL STAFF
CLUB STAFF
Drejtor Sportiv
CLUB YOUTH MANAGER

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 32' : Rafael SOSA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 59' : Igli ALLMUCA ( 1 )
  • 80' : Arjan PISHA ( 1 )
  • 81' : Elis BAKAJ ( 1 )
  • 62' : Endrit VRAPI ( 1 )