HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Nicolas DELMONTE

Personal data

Picture of Nicolas DELMONTE
Nationality:Argentina, Argentine Republic Argentina, Argentine Republic
Name:Nicolas DELMONTE
Birthday (Age):10. Maj 1989 (35)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23KastriotivsDinamo100--1-----
Sunday August 30FlamurtarivsDinamo100--------
Sunday September 13DinamovsTeuta100--1-----
Saturday September 19VllazniavsDinamo100--------
Saturday September 26DinamovsShkumbini101--------
Saturday October 03LacivsDinamo100--------
Sunday October 18DinamovsTirana100--1-----
Saturday October 31DinamovsGramozi100--------
Monday November 09BesavsDinamo100--------
Saturday November 21DinamovsApolonia100--------
Saturday December 05DinamovsFlamurtari010--------
Saturday December 12TeutavsDinamo100--------
Wednesday December 16DinamovsVllaznia100--------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo100--------
Thursday December 24DinamovsLaci100--------
Monday January 25TiranavsDinamo100--------
Saturday January 30DinamovsSkenderbeu010--------
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Monday February 15DinamovsBesa100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi1001-------
Sunday April 25ShkumbinivsDinamo100--------
Wednesday May 19DinamovsBesa010--------
Games total19311-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo129311-3-----
Career Total129311-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoMbrojtes