HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E shtunë, 03. Tetor 2009 - 17:30 h

LaciDinamo
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 03 Tetor 2009
Match Time :17:30 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
MAINTAINER

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
    • 57' : Lucas Damian MALACARNE ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 57' : Arlind NORA ( 1 )
    • 71' : Denis MUSTAFARAJ ( 1 )
    • 59' : Fatjon SEFA ( 1 )
    • 78' : Gentian MUCA ( 1 )