HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Julian BRAHJA

Personal data

Picture of Julian BRAHJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Julian BRAHJA
Birthday (Age):06. Dhjetor 1980 (40)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21TiranavsLaci100--------
Sunday August 23SkenderbeuvsLaci100--1-----
Sunday August 30LacivsGramozi100--------
Sunday September 13BesavsLaci100--1-----
Saturday September 19LacivsApolonia1002-------
Saturday September 26KastriotivsLaci100--------
Saturday October 03LacivsDinamo100--------
Sunday October 18TeutavsLaci100--------
Saturday October 24LacivsVllaznia100--------
Saturday October 31ShkumbinivsLaci100--------
Sunday November 08FlamurtarivsLaci100-11-----
Saturday December 05GramozivsLaci100--1-----
Saturday December 12LacivsBesa100--------
Wednesday December 16ApoloniavsLaci100--------
Saturday December 19LacivsKastrioti1001-------
Thursday December 24DinamovsLaci100--1-----
Sunday January 24LacivsTeuta100--------
Sunday January 31VllazniavsLaci100--------
Saturday February 06LacivsShkumbini100--------
Friday February 12LacivsFlamurtari1001-------
Saturday February 20TiranavsLaci100--------
Sunday March 07LacivsFlamurtari100--------
Sunday March 21VllazniavsLaci100--------
Sunday March 28LacivsApolonia1001-------
Friday April 02TeutavsLaci100--------
Sunday April 11LacivsShkumbini100--------
Saturday April 17LacivsGramozi100--------
Sunday April 25LacivsBesa100--------
Friday April 30DinamovsLaci100--------
Friday May 14LacivsSkenderbeu100--------
Games total3000515-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Bylis871-1-4-----
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni44----2-----
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi------------
Kategoria Superiore 2014-15Teuta871--11-----
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi88----------
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi22----------
EUROPA League 2012-13Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi66--2-41----
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari77--1-21----
EUROPA League 2010-11Laci11----11----
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari1212----4-----
Kategoria Superiore 2009-10Laci1515--515-----
Career Total72702-92233----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciMbrojtes