HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Igli ALLMUCA

Personal data

Picture of Igli ALLMUCA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Igli ALLMUCA
Birthday (Age):25. Tetor 1980 (43)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23KastriotivsDinamo100--------
Sunday August 30FlamurtarivsDinamo100--------
Sunday September 13DinamovsTeuta100--------
Saturday September 19VllazniavsDinamo100--------
Saturday September 26DinamovsShkumbini100--------
Saturday October 03LacivsDinamo100--------
Sunday October 18DinamovsTirana100--------
Sunday October 25SkenderbeuvsDinamo100--------
Saturday October 31DinamovsGramozi100--------
Monday November 09BesavsDinamo101--------
Saturday November 21DinamovsApolonia100--1-----
Saturday November 28DinamovsKastrioti100--------
Saturday December 05DinamovsFlamurtari100--------
Saturday December 12TeutavsDinamo101--------
Wednesday December 16DinamovsVllaznia100--------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo100--------
Thursday December 24DinamovsLaci100--1-----
Monday January 25TiranavsDinamo100--1-----
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Monday February 15DinamovsBesa100--1-----
Sunday February 21ApoloniavsDinamo100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi100--------
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo100--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti100--------
Friday April 02FlamurtarivsDinamo100--------
Sunday April 11DinamovsVllaznia100--------
Saturday April 17ApoloniavsDinamo100--------
Friday April 30DinamovsLaci101--------
Friday May 14TiranavsDinamo100--------
Wednesday May 19DinamovsBesa100--------
Games total3003--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi2111--------
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi88--2-2--1--
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi22-1--------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi77--3-2--4--
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu119243-2---1-
Superkupa 2011Skenderbeu11-1--------
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo------------
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo1616-15-6-----
Kupa e Shqiperise 2010-11Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo1515-1--4-----
Career Total64613913-16--51-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiMesfushor
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMesfushor
Superkupa 20112011SkenderbeuMesfushor
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMesfushor
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoMesfushor