HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Igli ALLMUCA

Personal data

Picture of Igli ALLMUCA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Igli ALLMUCA
Birthday (Age):25. Tetor 1980 (43)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 21DinamovsFlamurtari100--1-----
Saturday August 28DinamovsBesa100--------
Monday September 13TeutavsDinamo100--------
Saturday September 18DinamovsShkumbini100--------
Saturday September 25VllazniavsDinamo100--------
Friday October 01DinamovsElbasani100--------
Monday October 18DinamovsTirana100--------
Sunday October 24DinamovsBylis100--------
Monday November 01KastriotivsDinamo1001-------
Saturday November 06DinamovsLaci100--------
Saturday November 13SkenderbeuvsDinamo100--------
Tuesday November 30BesavsDinamo100--------
Sunday December 12DinamovsTeuta100--------
Monday December 20ShkumbinivsDinamo100--------
Thursday December 23DinamovsVllaznia100--1-----
Wednesday January 26ElbasanivsDinamo100--------
Monday January 31DinamovsTirana100--2-----
Saturday February 12DinamovsKastrioti100--------
Saturday February 19LacivsDinamo100--------
Friday February 25DinamovsSkenderbeu1001-------
Sunday March 06DinamovsShkumbini1001-1-----
Sunday March 20LacivsDinamo100--------
Friday April 01DinamovsTirana100--------
Monday April 11VllazniavsDinamo100--1-----
Friday April 15DinamovsSkenderbeu100--------
Wednesday April 20FlamurtarivsDinamo1011-------
Sunday April 24DinamovsBylis101--------
Saturday April 30BesavsDinamo100--------
Games total28024-6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi2111--------
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi88--2-2--1--
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi22-1--------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi77--3-2--4--
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu119243-2---1-
Superkupa 2011Skenderbeu11-1--------
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo------------
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo1616-15-6-----
Kupa e Shqiperise 2010-11Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo1515-1--4-----
Career Total64613913-16--51-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiMesfushor
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMesfushor
Superkupa 20112011SkenderbeuMesfushor
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMesfushor
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoMesfushor