HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Arjan PISHA

Personal data

Picture of Arjan PISHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arjan PISHA
Birthday (Age):18. Janar 1977 (47)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 21DinamovsFlamurtari100--------
Saturday August 28DinamovsBesa100--1-----
Saturday September 18DinamovsShkumbini100--------
Saturday September 25VllazniavsDinamo100--------
Friday October 01DinamovsElbasani100--------
Monday October 18DinamovsTirana100--1-----
Sunday October 24DinamovsBylis100--------
Monday November 01KastriotivsDinamo100--1-----
Saturday November 13SkenderbeuvsDinamo100--------
Sunday November 21FlamurtarivsDinamo100--------
Tuesday November 30BesavsDinamo100--1-----
Monday December 20ShkumbinivsDinamo100--------
Thursday December 23DinamovsVllaznia100--------
Wednesday January 26ElbasanivsDinamo100--------
Monday January 31DinamovsTirana100--1-----
Saturday February 05BylisvsDinamo100--------
Saturday February 12DinamovsKastrioti100--1-----
Friday February 25DinamovsSkenderbeu101--------
Saturday March 12DinamovsElbasani101--------
Sunday March 20LacivsDinamo100--------
Friday April 01DinamovsTirana100--------
Monday April 11VllazniavsDinamo100--------
Friday April 15DinamovsSkenderbeu100--------
Wednesday April 20FlamurtarivsDinamo100--------
Games total2402--6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani1111-1--2-----
Kategoria 1 2013-14Elbasani----1-------
EUROPA League 2012-13Tirana11----11----
Kategoria Superiore 2012-13Tirana77--1-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Tirana88--1-4-----
Superkupa 2011Tirana------------
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo1313-2--6-----
Superkupa 2010Dinamo11----11----
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo1515----71----
Career Total5757-33-223----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMbrojtes
Superkupa 20112011TiranaMbrojtes
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Superkupa 20102010DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoMbrojtes