HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Arjon MUSTAFA

Personal data

Picture of Arjon MUSTAFA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arjon MUSTAFA
Birthday (Age):29. Janar 1980 (44)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday August 23KastriotivsDinamo100------
Sunday August 30TeutavsKastrioti100------
Sunday September 13KastriotivsVllaznia100------
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti100------
Saturday September 26KastriotivsLaci100------
Saturday October 03TiranavsKastrioti100------
Sunday October 18KastriotivsSkenderbeu100------
Saturday October 24GramozivsKastrioti100------
Sunday November 01KastriotivsBesa100------
Saturday November 07ApoloniavsKastrioti100------
Saturday November 21KastriotivsFlamurtari100------
Saturday November 28DinamovsKastrioti100------
Friday December 04KastriotivsTeuta100------
Saturday December 12VllazniavsKastrioti100------
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini100------
Saturday December 19LacivsKastrioti100------
Wednesday December 23KastriotivsTirana100------
Games total1700------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria 1 2010-11Kamza22--------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti99--------
Kategoria 1 2009-10Partizani44----1---
Career Total1515----1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiPortier
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniPortier