HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E premte, 04. Dhjetor 2009 - 15:30 h

KastriotiTeuta
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 04 Dhjetor 2009
Match Time :15:30 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Albano JANKU
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
Drejtor Sportiv

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
   • 68' : Eleandro PEMA ( 1 )
   • 20' : Vilfor HYSA ( 1 )
   • 61' : Vangjel MILE ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 45' : Florjan BRAHO ( 1 )
   • 31' : Elton MUCOLLARI ( 1 )
   • 81' : Bledi VASHAKU ( 1 )
   • 87' : Arben LIKMETA ( 1 )
   • 90' : Berat HYSENI ( 1 )