HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Raimond SHALA

Personal data

Picture of Raimond SHALA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Raimond SHALA
Birthday (Age):15. Prill 1983 (41)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23KastriotivsDinamo010--------
Sunday August 30TeutavsKastrioti100--------
Sunday September 13KastriotivsVllaznia100--------
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti100--------
Saturday September 26KastriotivsLaci100--1-----
Saturday October 03TiranavsKastrioti100--1-----
Sunday October 18KastriotivsSkenderbeu100--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti100--------
Sunday November 01KastriotivsBesa100--------
Saturday November 07ApoloniavsKastrioti100--1-----
Saturday November 28DinamovsKastrioti100--------
Friday December 04KastriotivsTeuta100--------
Saturday December 12VllazniavsKastrioti100--1-----
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini100--------
Saturday December 19LacivsKastrioti100--------
Wednesday December 23KastriotivsTirana100--------
Games total1510--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Terbuni----1-------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo------------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti871---4-----
Career Total871-1-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14TerbuniMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMbrojtes