HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Florjan BRAHO

Personal data

Picture of Florjan BRAHO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Florjan BRAHO
Birthday (Age):25. Maj 1985 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23KastriotivsDinamo100--1-----
Saturday September 26KastriotivsLaci010--------
Saturday October 03TiranavsKastrioti010--------
Sunday October 18KastriotivsSkenderbeu1011-1-----
Saturday October 24GramozivsKastrioti100--------
Sunday November 01KastriotivsBesa011--------
Saturday November 21KastriotivsFlamurtari011--------
Saturday November 28DinamovsKastrioti100--------
Friday December 04KastriotivsTeuta100--1-----
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini100--------
Saturday December 19LacivsKastrioti100--------
Games total7431-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Luftetari---------2--
Kategoria 1 2011-12Luftetari2111--------
Kategoria 1 2010-11Luftetari22----------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti74331-3-----
Kategoria 1 2009-10Partizani3-3---1-----
Career Total147741-4--2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniMesfushor