HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 08 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Fejzo SHENAJ

Personal data

Picture of Fejzo SHENAJ
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Fejzo SHENAJ
Birthday (Age): 24. Nentor 1984 (37)
Player Position: Mbrojtes

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Tuesday April 21 Besa vs Shkumbini 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday August 23 Kastrioti vs Dinamo 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday August 30 Teuta vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday September 13 Kastrioti vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday September 26 Kastrioti vs Laci 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday October 03 Tirana vs Kastrioti 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday October 18 Kastrioti vs Skenderbeu 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday October 24 Gramozi vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday November 01 Kastrioti vs Besa 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday November 07 Apolonia vs Kastrioti 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday November 21 Kastrioti vs Flamurtari 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday January 23 Shkumbini vs Vllaznia 1 0 0 1 - 1 - - - - -
Friday January 29 Shkumbini vs Flamurtari 1 0 0 - - 1 - - - - -
Sunday February 14 Shkumbini vs Tirana 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday February 28 Skenderbeu vs Shkumbini 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday March 10 Shkumbini vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday March 20 Apolonia vs Shkumbini 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday March 28 Shkumbini vs Teuta 1 0 0 - - - - - - - -
Friday April 02 Shkumbini vs Gramozi 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday April 11 Laci vs Shkumbini 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday April 17 Shkumbini vs Tirana 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 17 4 5 1 - 2 - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria 1 2014-15 Luftetari - - - - - - - - - - - -
Kategoria 1 2013-14 Dinamo - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Shkumbini 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Luftetari 6 6 - - 2 - 1 - - - 1 -
Kategoria Superiore 2011-12 Shkumbini 9 9 - - 3 - 7 - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Shkumbini 15 15 - 4 3 - 6 - - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Shkumbini 8 7 1 1 1 - 2 - - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Kastrioti 11 6 5 3 - - 1 - - - - -
Career Total 50 44 6 8 9 - 17 - - - 1 -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria 1 2014-15 2014-15 Luftetari Mesfushor
Kategoria 1 2013-14 2013-14 Dinamo Mesfushor
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Shkumbini Mesfushor
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Luftetari Mesfushor
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Shkumbini Mesfushor
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Shkumbini Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Shkumbini Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Kastrioti Mesfushor