HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Fejzo SHENAJ

Personal data

Picture of Fejzo SHENAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fejzo SHENAJ
Birthday (Age):24. Nentor 1984 (39)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22ShkumbinivsKastrioti100--------
Monday August 30LacivsShkumbini100--------
Sunday September 12ShkumbinivsSkenderbeu100--1-----
Saturday September 18DinamovsShkumbini100--------
Monday September 27ShkumbinivsBesa100--------
Saturday October 02TeutavsShkumbini010--------
Saturday October 02TeutavsShkumbini100--------
Sunday October 17ShkumbinivsFlamurtari1011-------
Saturday October 23ShkumbinivsVllaznia101--------
Sunday October 31ElbasanivsShkumbini100--------
Saturday November 06ShkumbinivsTirana100--------
Saturday November 13BylisvsShkumbini100--1-----
Monday November 22KastriotivsShkumbini100--------
Sunday November 28ShkumbinivsLaci101--------
Sunday December 12SkenderbeuvsShkumbini100--------
Monday December 20ShkumbinivsDinamo100--1-----
Wednesday January 26ShkumbinivsTeuta100--------
Sunday January 30FlamurtarivsShkumbini1001-------
Saturday February 05VllazniavsShkumbini100--------
Friday February 11ShkumbinivsElbasani100--1-----
Sunday February 20TiranavsShkumbini100--1-----
Saturday February 26ShkumbinivsBylis100--------
Sunday March 06DinamovsShkumbini100--1-----
Sunday March 20TiranavsShkumbini100--------
Friday April 01ShkumbinivsVllaznia1001-------
Saturday April 09SkenderbeuvsShkumbini100--------
Friday April 15ShkumbinivsFlamurtari100--------
Sunday April 24ShkumbinivsBesa101--------
Wednesday May 04ShkumbinivsKastrioti100--------
Games total28143-6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Luftetari------------
Kategoria 1 2013-14Dinamo------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini11----------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari66--2-1---1-
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini99--3-7-----
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini1515-43-6-----
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti11653--1-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini87111-2-----
Career Total5044689-17---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMbrojtes