HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Debatik CURRI

Personal data

Picture of Debatik CURRI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Debatik CURRI
Birthday (Age):28. Dhjetor 1983 (40)
Height:187 cm
Weight:82 kg
Jersey Number:6
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia100--1-----
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari100--1-----
Thursday, 11/09/2014VllazniavsTirana100--------
Sunday, 14/09/2014TiranavsElbasani1001-1-----
Friday, 26/09/2014TiranavsPartizani100--1-----
Saturday, 04/10/2014SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday, 18/10/2014TiranavsKukësi1001-------
Sunday, 26/10/2014TeutavsTirana100--------
Sunday, 02/11/2014FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 08/11/2014TiranavsVllaznia010--------
Sunday, 23/11/2014ElbasanivsTirana100--------
Sunday, 30/11/2014TiranavsLaci100--------
Monday, 08/12/2014PartizanivsTirana100--------
Saturday, 13/12/2014TiranavsSkenderbeu100--------
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia100--------
Friday, 30/01/2015TiranavsFlamurtari100--1-----
Sunday, 08/02/2015VllazniavsTirana100--1-----
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana100--1-----
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi100--------
Friday, 13/03/2015TiranavsPartizani100--------
Monday, 16/03/2015TeutavsTirana100--1-----
Saturday, 04/04/2015FlamurtarivsTirana100--------
Sunday, 12/04/2015TiranavsVllaznia100--1-----
Sunday, 26/04/2015TiranavsLaci100--1-----
Monday, 04/05/2015PartizanivsTirana100--1-----
Sunday, 17/05/2015KukësivsTirana100--------
Games total25102-11-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kualifikimi EURO 2016 - France 2016Shqiperi1-1---------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari3211-11-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari11-1--------
Kategoria Superiore 2014-15Tirana14131-2-11-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana11----1-----
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi1-1---------
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi22----------
Ndeshje miqesoreShqiperi11----------
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi22----------
Career Total2622422113-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMbrojtes
Kualifikimi EURO 2016 - France 20162016ShqiperiMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaMbrojtes
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiMbrojtes
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiMbrojtes
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiMbrojtes
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiMbrojtes