HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Bakary NIMAGA

Personal data

Picture of Bakary NIMAGA
Name:Bakary NIMAGA
Jersey Number:19
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014ElbasanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 30/08/2014SkenderbeuvsLaci100--------
Thursday, 11/09/2014PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 25/10/2014SkenderbeuvsVllaznia010--------
Sunday, 30/11/2014KukësivsSkenderbeu100--1-----
Saturday, 13/12/2014TiranavsSkenderbeu010--------
Sunday, 21/12/2014VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 25/01/2015ElbasanivsSkenderbeu0101-------
Monday, 09/02/2015PartizanivsSkenderbeu100--1-----
Saturday, 28/02/2015TeutavsSkenderbeu100--------
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana100--------
Sunday, 08/03/2015FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Sunday, 15/03/2015SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday, 21/03/2015SkenderbeuvsElbasani1001-------
Saturday, 04/04/2015LacivsSkenderbeu100--11----
Saturday, 18/04/2015SkenderbeuvsApolonia101------1-
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu100--------
Saturday, 02/05/2015SkenderbeuvsTeuta010--------
Saturday, 09/05/2015TiranavsSkenderbeu100--------
Saturday, 16/05/2015SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Friday, 22/05/2015VllazniavsSkenderbeu100--1-----
Games total16512-41--1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu22-2--------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu43111-1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu6241--1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu----1-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu85312-41--1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu11----1-----
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu5322--2-----
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu2-2---1-----
Career Total28161274-111--1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor