HOT NEWS
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Ditmir Beci

Personal data

Picture of Ditmir Beci
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ditmir Beci
Birthday (Age):09. Qershor 1996 (27)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 30/01/2016TerbunivsTirana100--1-----
Saturday, 06/02/2016BylisvsTerbuni100--------
Saturday, 13/02/2016TerbunivsSkenderbeu100--------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni100--------
Saturday, 27/02/2016TerbunivsPartizani100--------
Sunday, 13/03/2016KukësivsTerbuni100--------
Saturday, 19/03/2016TerbunivsLaci100--------
Sunday, 03/04/2016TiranavsTerbuni100--------
Saturday, 09/04/2016TerbunivsBylis100--------
Saturday, 16/04/2016SkenderbeuvsTerbuni100--------
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta100--------
Wednesday, 04/05/2016TerbunivsFlamurtari100--------
Sunday, 08/05/2016VllazniavsTerbuni100--------
Games total1300--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni77----1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia------------
Career Total77----1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMbrojtes



Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit