HOT NEWS
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Sasa JOVANOVIC

Personal data

Picture of Sasa JOVANOVIC
Name:Sasa JOVANOVIC
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 06/02/2016BylisvsTerbuni010--------
Saturday, 13/02/2016TerbunivsSkenderbeu1001-------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni100--------
Saturday, 27/02/2016TerbunivsPartizani100--------
Saturday, 05/03/2016FlamurtarivsTerbuni100--------
Wednesday, 09/03/2016TerbunivsVllaznia100--------
Sunday, 13/03/2016KukësivsTerbuni100--------
Saturday, 19/03/2016TerbunivsLaci101--------
Sunday, 03/04/2016TiranavsTerbuni100--------
Saturday, 16/04/2016SkenderbeuvsTerbuni1001-------
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta101--------
Saturday, 30/04/2016PartizanivsTerbuni100--------
Wednesday, 04/05/2016TerbunivsFlamurtari101--------
Sunday, 08/05/2016VllazniavsTerbuni100--------
Saturday, 14/05/2016TerbunivsKukësi100--------
Games total14132-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni77-32-------
Career Total77-32-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniSulmues



Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit