HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Argjend MUSTAFA

Personal data

Picture of Argjend MUSTAFA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Argjend MUSTAFA
Birthday (Age):30. Gusht 1992 (31)
Jersey Number:14
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday, 21/08/2015PartizanivsLaci100--11----
Sunday, 13/09/2015FlamurtarivsLaci100--1-----
Sunday, 20/09/2015LacivsBylis101--------
Sunday, 27/09/2015VllazniavsLaci101--------
Saturday, 17/10/2015KukësivsLaci100--------
Sunday, 25/10/2015LacivsTeuta100--------
Sunday, 08/11/2015LacivsPartizani100--------
Thursday, 19/11/2015TiranavsLaci100--------
Monday, 23/11/2015LacivsFlamurtari100--------
Saturday, 28/11/2015BylisvsLaci100--------
Wednesday, 02/12/2015LacivsVllaznia101--------
Sunday, 06/12/2015SkenderbeuvsLaci100--------
Saturday, 12/12/2015LacivsKukësi100--------
Friday, 18/12/2015TeutavsLaci101------1-
Sunday, 07/02/2016LacivsTirana100--------
Saturday, 13/02/2016FlamurtarivsLaci100--------
Saturday, 27/02/2016VllazniavsLaci100--------
Saturday, 05/03/2016LacivsSkenderbeu100--------
Wednesday, 09/03/2016KukësivsLaci100--------
Sunday, 13/03/2016LacivsTeuta100--------
Saturday, 19/03/2016TerbunivsLaci010--------
Saturday, 02/04/2016LacivsPartizani101--------
Saturday, 16/04/2016LacivsFlamurtari100--------
Wednesday, 04/05/2016SkenderbeuvsLaci1001-------
Sunday, 08/05/2016LacivsKukësi0101-------
Saturday, 14/05/2016TeutavsLaci100--------
Games total24252-21--1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kategoria Superiore 2016-17Laci11-1--------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu211-------1-
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kategoria Superiore 2015-16Laci1211133-21--1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci11-1--1---1-
Kategoria Superiore 2014-15Partizani3211--------
Kategoria Superiore 2014-15Laci945---------
Kupa e Shqiperise 2014-15Laci22-1--------
Kategoria Superiore 2013-14Besa95421-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14TREPCA------------
Kategoria Superiore 2012-13Besa5412--------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA22-2--1-----
Career Total463313134-61--3-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14TREPCAMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS