HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16

Player Information - Argjend MALAJ

Personal data

Picture of Argjend MALAJ
Name:Argjend MALAJ
Jersey Number:23
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday January 24FlamurtarivsTirana1001-------
Games total1001-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2018-19Kamza------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kategoria Superiore 2017-18Kamza------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu2111--------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana14954--3-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana----1-------
Kategoria Superiore 2014-15Tirana13761--1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana11-1--1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA55----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12KEK-U66-12-1-----
Career Total41291283-7-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19KamzaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18KamzaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12KEK-UMesfushor