HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Faisal BANGAL

Personal data

Picture of Faisal BANGAL
Name:Faisal BANGAL
Jersey Number:54
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 18/09/2016TeutavsPartizani101--------
Saturday, 24/09/2016FlamurtarivsTeuta100--------
Sunday, 23/10/2016VllazniavsTeuta100--------
Sunday, 30/10/2016TeutavsLaci1011-------
Sunday, 06/11/2016TiranavsTeuta101--------
Sunday, 04/12/2016KorabivsTeuta100--------
Friday, 09/12/2016TeutavsSkenderbeu101--------
Sunday, 18/12/2016TeutavsVllaznia010--------
Sunday, 05/02/2017KukësivsTeuta100--------
Friday, 10/02/2017TeutavsPartizani010--------
Saturday, 25/02/2017TeutavsKorabi010--------
Sunday, 12/03/2017TeutavsLuftetari010--------
Saturday, 01/04/2017TeutavsLaci010--------
Saturday, 20/05/2017TeutavsVllaznia100--------
Games total9541-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta94531-------
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta11----2-----
Kategoria Superiore 2015-16Teuta------------
Career Total105531-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaSulmues